Віза батьків дитини, яка навчається у школі

Дана віза видається батькові/матері дитини, яка навчається у середній школі Великобританії. Мета отримання візи батька/матері дитини, що навчається у школі - дати можливість батькам турбуватися про дитину протягом її навчання. 

Дана віза входить в категорію гостьових віз (Visitor visa) тому для її отримання діють ті ж імміграційні пправила. Єдина різниця у тому, що максимальний період протягом якого кандидат на в’їзд може залишитися у Великобританії, для цієї категорії складає 12 місяців, в той час як гостьова віза дозволяє перебувати у країні лише 6 місяців, після чого кандидат повинен покинути Великобританію.

Вимоги

  • дитина повина відвідувати акредитовану середню школу;
  • вік дитини не повинен перевищувати 12 років;
  • кандидат повинен мати достатньо засобів для існування без доступу до громадських фондів;
  • кандидат не має намірів працювати у Великобританії;
  • кандидат не працює у країні його теперішнього перебування та має можливість тривалого перебування у Великобританії;
  • кандидат не повинен мати намірів залишитися проживати у Великобританії та повинен покинути Великобританію по завершенню сроку дії візи.

Якщо дитина навчається у школі з повним пансіоном (проживанням), батько/мати не можуть претендувати на отримання даного типу візи, оскільки у батька/матері не буде можливості проживати разом з дитиною. В такій ситуації, батьки можуть відвідати дитину за гостьовою візою.

У випадку відмови у візі, кандидат не має права на апеляцію.

Послуги і вартіст по даному типу візи