для молоді та дорослих

У Великобританії є більше 1100 мовних шкіл, які пропонують курси вивчення англійської мови по всій Великобританії. Ми допоможемо підібрати вам курс навчання по всій території Великобританії відповідно до ваших вимог: місце розташування школи, умови проживання, вартість навчання, тривалість тощо.

Мінімальний вік студента 16 років.

Проживанням під час навчання забезпечує навчальний заклад. Також студент може проживати там, де йому подобається та знаходити житло самостійно.

Наведені нижче таблиця відображають вартість навчання в школах, з якими ми працюємо протягом багатьох років. Школа має три корпуса в центральних частинах Лондону (1-2 зони). Всі викладачі школи - англійці, для яких англійська мова є рідною. Викладачі не лише носії мови, але і дипломовані фахівці з відповідною освітою та педагоги. Даний факт досить важливий оскільки ви будете розмовляти справжньою англійською мовою.

Як правило, перший урок в школі - безкоштовний. Під час першого уроку викладач визначає ваш рівень володіння мовою. Наступні уроки студент проводить у групі відповідно до його рівня мови. Прогрес студента перевіряється періодично і, за наявності успіхів, студент продовжує навчання на вищому рівні.

По закінченню навчання видається сертифікат про закінчення курсі в якому вказані ваші досягнення та рівень володіння мовою.

Вартість навчання залежить від кількості тижнів та годин навчання.

Тривалість занять: 15-20 годин на тиждень, 3-4 години на день. Також є інтенсивні курси 25-30 год.на тиждень.

Вартість курсів залежить від тривалості : триваліші курси - дешевші, ніж тижневі курси та від графіку навчання: 9:00-12:00, 12:00-15:00, 15:00-18:00. Вечірні курси дешевші.

Курси бувать групові на індивідуальні (один-на-один з викладачем)

Для прикладу, 1 тиждень навчання у групі коштує 100-175 фунтів, 1 тиждень проживання - від 160 фунтів на тиждень.

Тривалість навчання/кількість тижнів можна обрати самостійно: від 1 тижня до 11 міс.

Студенти проживають окремо або в кімнаті з іншими студентам поруч з корпусом школи. Студент може самостійно знайти житло або проживати у друзів. Ми надаємо інформацію та контактні телефони орендодавців.

Наші фахівці будуть раді допомогти вам правильно вибрати мовні курси по всій Великобританії, житло, оформити документи та надати візову підтримку.

Детальніше про студентські візи ТУТ

Більше навчальних закладів ТУТ