Нерухомість Великобританії

Нерухомість у Великобританії.

Ви можете придбати житлову нерухомість як для власного користування так і для здачі об'єкта нерухомості в оренду. Також можливо купити інвестиційну нерухомість, наприклад, на стадії будівництва, та згодом продати. Ви також можете придбати комерційну нерухомість для ведення бізнесу або інвестиції.

З точки зору імміграційного законодавства володіння нерухомістю не дає права на постійне проживання у Великобританії.

Володіння нерухомістю

Нерухомість у Великобританії за способом володіння поділяється на freehold і leasehold.

Freehold означає повне володіння нерухомістю та землею під нею.

Leasehold означає право на довгостокове володіння нерухомістю/довгострокову оренду переважно на період до 99 років .

Процедура купівлі нерухомості

Як тільки ви визначилися з об'єктом купівлі підписується договір та, за бажанням, проводиться екпертиза нерухомості. Експертиза допомагає виявити справжній стан нерухомості, знайти недоліки тощо.

Договір укладається з допомогою адвокатів продавця та покупця. Без адвокатів операції з нерухомістю майже не здійснюються. Адвокат допомагає провести опис нерухомості, отримати дозволи на перепланування та здійснити оплату. При підписанні договору купівлі вноситься передоплата (депозит) до 10 % від вартості нерухомості та обговорюється дата здійснення операції. Оплата здйснюється через адвокатів: адвокат покупця перераховує кошти адвокату продавця. Потім оформляється документ (TR1), який надає право власності на обєкт. При здійсненні повної оплати об'єкт нерухомості вноситься в реєстр HM Land Registry та проходить зміна власників. Одночасно сплачуються продатки:

  • stamp duty : 1 - 4 % залежно від вартості нерухомості. Даний податок не сплачується з нерухомості вартістю до GBP 125 000;
  • додатковий збір при реєстрації у розмірі GBP 60 - 500 залежно від вартості нерухомості.

Також нерухомість можна придбати в кредит. Для резидентів Великобританії можна отримати 100% суми, для нерезидентів сума залежить від ряду факторів. Нерухомість яка купується є заставою у випадку купівлі у кредит.

Наші фахівці в Україні та Великобританії надають повний спектр послуг з купівлі, юридичного оформлення та управління нерухомістю у Великобританії.

Послуги і вартість