Апеляції

Апеляції по іміграційним категорія поділяють на апеляції у межах Великобританії та із-за кордону. Наша компанія надає послуги з обох видів апеляцій. В даному розділі подана інформація про апеляції із-за кордону, тобто апеляції проти відмови у видачі візи.

При відмові у видачі певних типів віз дозволено подавати апеляцію протягом 28 днів з дати відмови у видачі візи. З наявності суттєвих причин можливо подати апеляцію із запізненням. Якщо вам відмовили у візі без права на апеляцію, в певних випадках ви можете апелювати (обмежене право на апеляцію), а саме:

  • права людини - рішення суперечить Акту про права людини, викладеному у Європейській конвенції про права людини;
  • притулок - рішення суперечить зобовязанням Великобританії, викладенним у Конвенції по біженцям;
  • расова дискримінація.

Право на апеляцію не мають

  • кандидати, які відвідують не членів сім'ї. Членами сімї вважають тільки чоловіка, дружину та неповнолітніх дітей;
  • кандидати, які відвідують Великобританію з метою навчання/планування навчання на строк до 6-ти місяців;
  • кандидати, які не надали певних обов'язкових документів при проханні у видачі візи;
  • кандидати, яким відмовлено у візі через невідповідність імміграційним правилам (вік, громадянство та національність).

Процедура

У випадку відмови у видачі візи, візовий офіцер повинен повідомити вас про це та надати Refusal Notice - документ, в якому в письмовій формі вказані причини відмови та ваше право на апеляцію.

1. Подача апеляції

Разом з листом про причини відмови у видачі візи кандидат отримує бланки, які необхідно заповнити, вказати ваші аргументи та разом з допоміжними документами повернути у консульський відділ або безпосередньо в імміграційний трибунал у Великобританії. Іноді, за наявності додаткових аргументів та правильно оформлених документів з вашої сторони, візовий офіцер може переглянути рішення та видати візу.

Якщо рішення переглянути не буди, справа буде розглядатися в суді ра території Великобританії.

2. Судові слухання

Відповідач в особі візового офіцера матимете представника під час судових слухань. Позивачеві також бажано його мати. Як правило, інтереси позивача представляє імміграційний адвокат (дану послугу надають наші партнери у Великобританії. Наш партнер-Barrister, тобто адвокат, який має право виступу в судах вищої істанції. Такого права не має Solicitor. Більшість рекламних пропозицій від solicitor, захист якого не зовсім повноцінний, оскільки він не може бути присутнім при розгляді справи позивача у вищому суді), оскільки позивач фактично не може бути присутнім на слуханнях, які відбуваються на території Великобританії.

Під час слухання сторони аргументують власні позиції і суддя приймає рішення. Якщо позивач має високофахового адвоката, шанси на виграш апеляції досить високі. У випадку прийняття позитивного рішення, позивач отримує необхідний документ та отримує візу. Рішення може бути оскаржене.

Послуги і вартість з апелювання.