Освіта у Великобританії

Освіта у Великобританії є однією з найвигідніших інвестицій. Випускники британських університетів займають ключові позиції в комерційних структурах, державних установах, наукових закладах тощо. Учні, які закінчили загальноосвітні школи у Великобританії, мають високі шанси вступу до будь-яких університетів світу.

Освіта у Великобританії є одним з пріоритетів діяльності нашої компанії. Фахівці нашої компанії навчалися у Великобританії, їхній досвід реальний, фаховий рівень-високий!

Ми допоможемо вам підібрати навчальний заклад, підготувати документи, допомогти із зарахуванням та, з допомогою імміграційних адвокатів, отримати візу, продовжити візу або змінити імміграційний статус у Великобританії. До вашої уваги великий вибір курсів вивчення англійської мови  для дітей та дорослих, професійних курсів, приватних середніх шкіл, коледжів та університетів. При виборі навчального закладу наші фахівці подають вам інформацію про рейтинг навчального закладу та кар'єрні можливості після його закінчення.

Система освіти Великобританії

  • Початкова освіта
  • Середня освіта
  • Курси подальшого навчання
  • Вища освіта

Початкова та середня освіта є обов’язковою для дітей віком до 16 років. Діти навчаються у 2 видах закладів: державному та приватному. В Англії, Уельсі та Ірландії початкові класи набирають дітей віком від 5 до 11 років. Дуже часто переддошкільні класи та класи початкової школи розташовані на території однієї будівлі, і діти одразу ж після завершення підготовчих класів переходять до навчання у початковій школі, де і навчаються до 11 років, потім же продовжують своє навчання у середній школі. Два останні роки навчання у середній школі, які часто називають «шостий клас», який може ще носити назву пришкільного коледжу. По завершенню середньої школи діти здають 2 екзамени – 1 з яких є обов’язковим, а 2- залежить від вибору учня. В 16 років учні отримують Сертифікат Середньої Школи (GCSE).  

З 1992р. для учнів, які бажають отримати освіту додаткову, окрім обов’язкової програмної, з’явилися нові додаткові курси подальшого навчання. Як правило, дані курси проходять під час канікул та ведуть до отримання кваліфікації General National Vocational Qualification (GNVQ). Цей екзамен проводиться на трьох рівнях: початковий (для тих учнів, які показали недостатньо високий рівень при складанні іспитів середньої школи), середній (для тих, чиї іспити були складені на досить високому рівні) та професійний (для тих учнів, чиї результати випускних екзаменів середньої школи надають право вступу до університету). Досить часто українські школярі переводяться на навчання до середньої школи Великобританії та потім вступають до університетів як Великобританії так і до будь-якого світового університету. 

Вища освіта здобувається у коледжах та університетах Великобританії.  Навчання триває від 2 до 6, а інколи й 7 років. По завершенню навчання випускники отримують наступні ступені: Degree of Bachelor, Dergee of Master, PhD ( Doctor of Philosophy, еквівалент ступеня "Кандидат Наук").

Підготовчі курси (Foundational Level) розраховані на абітурієнтів, які бажають провести 6-12 місяців навчаючись в університеті з метою підготовки до вступу в цей же університет або інший.

Також, для дітей, молоді, студентів, дорослих Великобританія пропонує широкий вибір курсів вивчення англійської мови та різноманітних професійних курсів, наприклад, фінанси, мода, комп'ютерні технології тощо. Для дітей пропонуються канікулярні курси вивчення англійської мови. Тривалість даних курсів від 4 тижнів. Діти проживають в перевірених англійських сім'ях, харчуються з сім'єю тощо. Також член сімї супроводжуює дитину до школи. Для дітей є можливість поїздки на навчання з одним з батьків.

Наші послуги включають:

  • вибір навчального закладу;
  • підготовка документів для зарахування в навчальний заклад;
  • візова підтримка;
  • допомога в пошуку житла на час навчання;
  • правова допомога у Великобританії;
  • допомога у продоженні візи.

Всі навчальні заклади з якими ми працюємо мають відповідні дозволи на навчання іноземців.

Детальніше у відповідних розділах:

Мовні курси, професійні курси (для дітей та дорослих)

Початкова та середня освіта

Коледжі та університети

Студентські візи