Візи у Великобританію

виза в англию, виза в великобританию 

Віза у Великобританію (Англію, Шотландію) оформлюється у візових центрах по всьому світові. Наша компанія подасть заявки та візові анкети на отримання візи до Великобританії громадянам України та інших держав у будь-якому візовому центрі.

Візи до Великобританії варто розділити на імміграційні та неімміграційні.

Туристична, гостьова, бізнес віза в Великобританію – це приклади неімміграційних віз до Великобританії об'єднах у категорію Standard Visitor Visa. Після завершення дії цих віз необхідно покинути Великобританію та повернутися до України чи іншої країни. Наміри покинути Великобританії після завершення візи необхідно довести при подачі на візу.  Документи для оформлення візи у Великобританію з метою туризму, бізнесу тощо мають важливе значення ля отримання візи.

Імміграційні візи до Великобританії, наприклад, робоча віза, віза  партнера  (чоловік, дружина), довгострокові студентські візи, візи інноваторів тощо для тих, хто має намір отримати тривалий або постійний дозвіл на проживання у Великобританії та громадянство Великобританії.

Все про візи у Великобританію у цьому розділі.

Оформлення туристичних та гостьових віз до Великобританії -  від 95 євро.  великобритания виза, виза великобритания докуметны, виза в англию стоимость, віза Англія, імміграція Англія, робота Англія, робоча віза Англія, віза великобританія, віза у великобританію, англії, иммиграция