Імміграція до Великобританії

Імміграційні послуги нашої компанії надаються спільно з британськими партнерами, які мають дозвіл на надання імміграційних послуг. Діяльність таких компаній регламентується британською урядовою організацією OISC (Office of the Immigration Services Commissioner). Імміграційне законодавство Великобританії швидко змінюється, тому імміграційні адвокати постійно відслідковують дані зміни та екзаменуються на професійну придатність організацією OISC.


У 2008 році британське імміграційне законодавство зазнало найбільших змін за останні 45 років. Вибираючи певну імміграційну програму, необхідно переконатись, що вона існує в списку Міністерства Внутрішніх Справ Великобританії, ознайомитись  з її вимогами та можливості участі в ній громадян України.


Перед поїздкою до Великобританії, аплікант повинен отримати дозвіл на в'їзд. Здається, заповнити анкету просто, але в більшості випадків потрібен професійний підхід, щоб уникнути розчарування в майбутньому.  Для відмови у видачі дозволу існує декілька підстав: від помилок в підготовці документів, іноді помилок імміграційних офіцерів, незнання імміграційного законодавства аплікантом до неготовності до співбесіди з імміграційним офіцером.


У випадку відмови у видачі певних категорій дозволів, аплікант має право на апеляцію. Підготовка до апеляції, заповнення апеляційних форм та підготовка супутніх документів, а при потребі, і участь вашого адвоката в судових слуханнях на території Великобританії варто довірити фаховим імміграційним юристам.


Наші фахівці в Україні та Великобританії постійно відслідковують зміни в імміграційному законодавстві Великобританії, проходять тренінги у Великобританії та мають високий професійний рівень для надання повного спектру імміграційних послуг: консультацій з імміграційного права, апеляцій, ведення імміграційних справ будь-якої складності тощо.
Імміграція в Іспанію ТУТ