Оформлення візи у Великобританію, Англію ТУТ
Віза у США оформлюється громадянам України та інших держав з подачею як в Україні так і по всьому світу, наприклад в ЄС, Канаді, Великобританії.
Якщо ви знаходитеся, наприклад, в ЄС, на візу США можна подати у Варшаві або іншому місті у ЄС
Якщо, наприклад, ви знаходитеся у Великобританії, Канаді, на візу США теж можна там подати.
Оформлення не імміграційних віз до США - 100-250 євро.
Оформлюємо наступні візи у США:Для оформлення робочих віз необхідно мати власного роботодавця.
Віза в США
У вартість послуг входить запис на співбесіду, заповнення візової анкети англійською мовою он-лайн (DS160), консультації відносно пакету документів, підготовка до співбесіди.
Отримання
візи США для українців є ключовою складовою, що дозволяє здійснювати туристичні
поїздки, навчатися, працювати або зустрітися з родиною та друзями в США.
Щоб отримати візу США слід дотримуватися певних вимог та процедур.
Важливим етапом в процесі отримання візи США є визначення потрібної категорії візи. Це може бути туристична, студентська, робоча або інша категорія візи, в залежності від вашої мети подорожі.
Яку ж візу обрати?
Візи до США можна умовно розділити на імміграційні та неімміграційні.
Імміграційні візи до США - це спеціальні категорії віз, які дозволяють особам з інших країн переїхати до США з метою постійного проживання та отримання статусу постійного резидента (Грін Карту).
Неімміграційними візами користуються туристи, бізнесмени, студенти або спеціалісти, які бажають залишитися в Штатах на певний період часу для досягнення певних цілей. Більшість заявників на неімміграційну візу повинні продемонструвати офіцеру консульства, що вони мають тісні зв’язки з країною проживання та твердий намір покинути США після періоду тимчасового перебування.
Наша компанія надає допомогу в оформленні наступних категорій віз до США:
1. Академічне і неакадемічне (факультативне) навчання - категорія візи F1, M1 (Студентська віза).
Віза категорії F1 потрібна для всіх відвідувань приватних середніх шкіл, університетів або коледжів США та багатьох мовних курсів.
Основним критерієм для отримання візи F1 є прийняття до акредитованого навчального закладу в США. Студент повинен залишатися зареєстрованим на повний навчальний день, відвідувати заняття, підтримувати достатній академічний рейтинг та дотримуватися правил навчального закладу. Для отримання візи F1 аплікант повинен продемонструвати, що має достатні фінансові ресурси для покриття витрат на навчання, проживання та інші пов'язані витрати в США. Це може бути фінансова підтримка від родини, стипендії, позики тощо.
Заяви на отримання візи F1 можна подавати максимум за 120 днів до початку навчання, проте не менше як за місяць до початку програми навчання, щоб уникнути загрози несвоєчасної видачі візи. Іноземні студенти з візами F1 можуть прибути до США не раніше ніж за 30 днів до початку навчання та залишитися в країні максимум 60 днів після закінчення навчання. В цей період дозволено подорожувати по США, але заборонено працювати.
Студенти, які хочуть отримати фахову підготовку в технічних або професійних школах США, можуть подати заявку на візу категорії M1. Це можуть бути навчальні заклади, що пропонують навчання в авіаційній галузі, галузі кулінарії, комп'ютерної техніки та інших схожих спеціальностях.
2. Туристична, гостьова та ділова поїздки (B1/B2).
Віза категорії B1 та B2 є однією з найпоширеніших типів віз для в'їзду в США. Категорія візи В2 дозволяє здійснювати тимчасові поїздки з метою туризму, відпочинку, візиту до родичів, категорія візи В1 - для участі у ділових зустрічах, переговорах, конференціях тощо.
Зазвичай заявникам, що подають документи на візу В1 чи В2 видають комбіновану візу категорії B1/B2, яка є більш зручною для апліканта, оскільки дозволяє здійснювати як ділові, так і туристичні поїздки без необхідності отримання окремих віз. Такі візи видаються на 10 років і дають можливість здійснювати повторні поїздки в США. Власник такої візи може перебувати в Сполучених Штатах не більше 180 днів за один в’їзд і не може приймати запрошення на роботу.
3. Журналісти та представники ЗМІ (І).
Для отримання візи категорії І, аплікант повинен продемонструвати свою професійну діяльність в галузі журналістики або засобах масової інформації та надати докази, які підтверджують його роль і значення у медіа-середовищі. Також потрібно підтвердити, що заявник зберігає своє постійне місце проживання за межами США та має намір поїхати до Сполучених Штатів лише для тимчасового перебування. Доказ наявності достатніх фінансових можливостей для оплати перебування в Америці також відіграє важливу роль при розгляді візової заяви, особливо для самозайнятих осіб. Журналісти-фрілансери або позаштатні працівники компаній також можуть претендувати на візу категорії I, якщо вони мають контракт із медіакомпанією за межами США та можуть підтвердити регулярні роялті за минулий період. Віза категорії І дозволяє здійснювати широкий спектр журналістських активностей, таких як проведення інтерв'ю, знімання фото та відео матеріалів, розслідування та написання статей тощо. Журналістський матеріал при цьому повинен мати лише документальний характер, якщо він опублікований за межами США. Виключені з категорії візи I особи або компанії, які виробляють комерційні проекти (рекламні ролики тощо) та проекти для індустрії розваг (серіали, розважальні програми тощо). Для цієї діяльності необхідно подати заяву на відповідну робочу візу.
Крім того, заявник не повинен отримувати жодної винагороди від американської сторони чи американської компанії та повинен повернутися після свого перебування на початкову роботу в медіакомпанію за межами США, яка фінансує проект чи перебування.
4. Релігійні працівники (категорія візи R- Religious Worker Visa)
Категорія візи R призначена для релігійних працівників, які планують в'їхати до США з метою зайняття релігійної посади або виконання релігійних обов'язків. Для отримання візи категорії R, заявник повинен бути запрошений американською релігійною організацією, яка має статус затвердженої релігійної організації в США. Ця організація повинна підтвердити релігійний характер роботи заявника та його призначення для здійснення релігійних обов'язків. Релігійна організація, яка запрошує заявника до США, повинна бути офіційним спонсором його візової заявки і забезпечити необхідні документи та підтвердження. Власник візи категорії R має право на роботу тільки в межах своєї релігійної організації.
5. Спортсмени, артисти, працівники розважальної сфери (віза категорії О1, О2, Р1, Р2, Р3)
Основна мета цих віз - дозволити талановитим та висококваліфікованим працівникам цих галузей працювати тимчасово в США.
Категорія візи O1 призначена для осіб з визначними здібностями або досягненнями в галузі науки, освіти, спорту, бізнесу, мистецтва або іншої області. Заявники повинні довести свої надзвичайні здібності чи досягнення, шляхом надання інформації про отримання визнаної (національної чи європейської) премії чи нагороди, публікацій про заявника в фахових журналах, членство в національних асоціаціях з відповідною репутацією тощо.
Другим кроком є фактичне подання петиції O1 до компетентного сервісного центру Служби громадянства та імміграції США (USCIS), а після її схвалення пройти стандартний консульський процес.
Категорія візи O2 призначена для супроводжуючих працівників, які є необхідними для реалізації проектів або подій, в яких задіяна особа з візою O1. Це можуть бути менеджери, асистенти, технічний персонал тощо. Віза категорії O2 надається лише в супроводі осіб з візою O1. Заявники для отримання цієї категорії візи також повинні мати особливі навички, знання або досвід, які є необхідними для роботи з головним заявником, а також мати контракт або домовленість з головним заявником, яка підтверджує їх взаємозалежність та необхідність співпраці.
Категорія
візи P1 призначена для спортсменів та членів спортивних
команд, які відзначаються міжнародним визнанням або високим рівнем досягнень у
своїй спортивній галузі. Вона також застосовується до працівників розважальної
сфери, таких як артисти та виконавці, які мають міжнародну репутацію або
видатні досягнення.
Віза категорії P2 призначена для
артистів, які беруть участь у затвердженій урядом програмі взаємного обміну між
США та їхньою країною та дозволяє виконавцям в’їжджати до США на час їхньої
програми чи події, яка може тривати до одного року. При цьому аплікант повинен
довести, що його участь сприяє співпраці та обміну мистецтвом між обома
країнами. Аплікант повинен мати пропозицію про роботу від американського
роботодавця або організації-спонсора, яка бере участь у програмі взаємного
обміну.
Віза категорії Р3 призначена для тих, хто представляє унікальні, культурно значущі програми, які популяризують національну, фольклорну або традиційну художню та культурну спадщину своєї країни. Вона застосовується до артистів, танцюристів, музикантів та інших представників культури, що мають унікальний, автентичний або традиційний прояв. Це може бути музика, танець, театр, ремесла, ритуали або будь-яке інше мистецтво, що є частиною культурної спадщини заявника. Потрібно також продемонструвати, що участь у програмі культурного обміну сприяє розумінню чи розвитку форми мистецтва, яким володіє заявник та підтримує взаєморозуміння між американською та його культурою. Також потрібно мати американського спонсора, який забезпечить підтримку візової петиції та організовує участь заявника у програмі культурного обміну. Якщо заплановані події чи виступи відбуватимуться в кількох областях, необхідно подати маршрут, в якому повинні бути вказані дати та місця проведення цих заходів.
6. Тимчасові працівники (H, L, Е2, TN/TD)
Віза категорії H призначена для тимчасових некваліфікованих або кваліфікованих працівників, які мають запрошення від роботодавця у США. Віза H-1B передбачає спеціалізовану роботу, таку як ІТ-фахівці, інженери, науковці, архітектори тощо, і вимагає вищої освіти або спеціалізованої кваліфікації.
Неодмінною умовою є конкретна пропозиція роботи в США від американського роботодавця. Заявник може працювати лише в американській компанії, яка подала заявку. Кількість віз H-1B, що надаються на рік, обмежена, тому використовується комп’ютерний процес випадкового відбору та проводиться жеребкування для визначення тих осіб, щодо яких можна подати петиції H-1B.
Візи категорії H-2A та H-2B дозволяють сезонну роботу в сільському господарстві або інших некваліфікованих галузях.
Віза
категорії H-3 дає
можливість отримати навчання або практику у США. Ця віза дозволяє заявникам отримати практичні навички
або навчатися у певній області знань, яка недостатньо розвинена в їх рідній
країні. Аплікант повинен надати детальний план, який описує програму навчання або
тренування, яку він планує пройти в США, включаючи тривалість, зміст і цілі
навчання.
Віза категорії L
дозволяє переведенню працівників мультинаціональних компаній до філій, дочірніх
підприємств або афілійованих компаній у Сполучених Штатах. Віза L-1A призначена для менеджерів або керівників, які мають
відповідальність за управління компанією або її підрозділами. Заявники також можуть
подати заявку на отримання цієї візи, наприклад, якщо вони бажають взяти участь
у довгостроковому проєкті або на об’єкті клієнта в США.
Віза L-1B призначена для спеціалістів з високою кваліфікацією, які володіють особливими знаннями або навичками, необхідними для роботи компанії.
Основною умовою отримання візи категорії L є зв'язок з іноземною компанією, яка має філії, дочірні підприємства або афілійовані компанії у США. Протягом принаймні одного року роботи в іноземній компанії працівники повинні працювати менеджером, керівником або спеціалістом, а також займати посаду в майбутньому місці розташування в США.
Віза категорії Е2 є інвестиційною візою, яка надає можливість громадянам країн, з якими США мають угоду про комерційну діяльність і судноплавство, вкладати свої фінансові ресурси у підприємства та займатися підприємницькою діяльністю в США. Заявники мають здійснювати значні активні інвестиції в реально-існуючі, діючі комерційні структури, зареєстровані на території США. Сума інвестицій не має фіксованого мінімуму, але заявник повинен продемонструвати, що інвестиції відповідають масштабу та типу бізнесу. Інвестовані кошти повинні бути власністю інвестора, при цьому він повинен довести легальність походження цих коштів. Важливо буде документально підтвердити, що суттєві інвестиції до господарської діяльності в США вже здійснені і процес ведення бізнесу не є віддаленим планом на майбутнє. Перелік документів може включати показники інвестиційного капіталу, договори про купівлю або оренду нерухомості, зобов'язання по найму персоналу та інші документи, що підтверджують активний розвиток бізнесу в США.
Віза категорії TN/TD - це спеціальна категорія віз, яка надає можливість кваліфікованим працівникам з Канади та Мексики працювати в Сполучених Штатах. Вона базується на Договорі про Північноамериканську зону вільної торгівлі (NAFTA). Заявник повинен мати спеціалізовані знання та навички в певній професійній області. Він повинен відповідати критеріям, які визначені у списку професій, що міститься в списку NAFTA, а також повинен мати пропозицію роботи від американського роботодавця, який відповідає вимогам NAFTA. Однією з переваг візи TN/TD є те, що заявник може працювати на різних роботодавців в США, він може змінювати роботодавців або проектні завдання без необхідності отримання нової візи, що забезпечує більшу гнучкість і можливість кар'єрного росту. Також ця категорія візи має спрощений процес отримання - заявникам з Канади не потрібно схвалення від USCIS, вони можуть просто подати заяву при в'їзді на кордоні або в посольстві США в Канаді. Заявники з Мексики, як правило, отримують попередню згоду USCIS, але цей процес зазвичай швидший та простіший.
7. Транзит (C1)
Віза категорії (C1) є спеціальною категорією візи, яка призначена для осіб, які проїжджають транзитом через територію США до свого кінцевого пункту призначення. Заявники з візою C1 можуть перебувати в США лише обмежений період часу, не довше того, що потрібен для здійснення транзиту. Для підтвердження можуть знадобитися квитки на наступний рейс, документи, що підтверджують кінцевий пункт, а також інші докази, що вказують намір транзиту.
8. Учасники програм обміну (J1, J2)
Віза категорії J1 — це дозвільна студентська віза, що надає можливість заявнику брати участь у різноманітних програмах обміну, таких як стажування, наукові дослідження, участь у культурних програмах, медичні практики та багато інших. Загальна мета програми полягає в тому, щоб дати учасникам можливість познайомитися з американською культурою, отримати нові цінні навички та покращити володіння англійською мовою. Кожен заявник має відповідати критеріям прийнятності та має бути спонсорований приватною, освітньою, комерційною, некомерційною або державною організацією. Потрібно також надати обмінний план, який описує програму обміну, включаючи цілі, тривалість, місце проживання та інші деталі. Цей план затверджується спонсором програми.
Віза категорії J2 є візою для членів сім'ї учасників програми обміну J1. Вона надає можливість дружині/чоловікові та неповнолітнім дітям власника візи J1 отримати дозвіл на перебування в США протягом його програми обміну. Власники візи J2 можуть отримувати освіту в США, включаючи навчання в школах та вищих навчальних закладах. Для отримання такої візи додатково потрібно надати документи, що підтверджують рівень спорідненості (свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження). Інші члени родини, такі як батьки, брати і сестри, не мають права на отримання цієї категорії візи.
9. Хатні робітники (категорія візи В1 - Domestic Worker Visa)
Віза категорії В1 є спеціальною візою для осіб, які приїздять до США для виконання певних домашніх обов'язків і послуг у домогосподарстві або для підтримки певної родини чи приватної особи (прибирання, готування їжі, догляд за дітьми або старшими людьми, догляд за садом тощо). Заявник на візу категорії В1 повинен мати спонсора в США, тобто особу або сім'ю, яка запрошує його для виконання домашніх обов'язків. Працівник має право на відповідний захист та дотримання прав, які передбачені американськими законами, але не повинен працювати в публічних або комерційних закладах, а також не має права змінити роботодавця. Заявник на візу В1 повинен мати достатнє медичне страхування на весь період перебування в США.
10. Члени Дипломатичних місій та
співробітники органів державної влади (A, G)
Категорія візи A (Diplomatic Visa) та категорія візи G (Government Official
Visa) стосуються членів дипломатичних місій, консульських установ, міжнародних
організацій та співробітників органів державної влади, які приїжджають в США
для виконання дипломатичних або урядових обов'язків. Візи категорії A та G
надають державним службовцям та дипломатичному персоналу особливі привілеї та
імунітети, такі як недоторканність, звільнення від податків, митних обов'язків
та інших обмежень. Для отримання такої візи, заявники повинні мати
документальне підтвердження свого дипломатичного статусу від відповідних
державних або міжнародних організацій.
11. Члени екіпажів (C1/D)
Віза категорії C1/D є спеціальною категорією віз, яка дозволяє членам екіпажу або персоналу міжнародних авіакомпаній або круїзних суден виконувати свої обов'язки під час транзиту через США до їхньої кінцевої точки призначення. Для отримання цієї категорії візи необхідно довести, що ви є працівником або членом екіпажу морського судна або іншого транспортного засобу, який здійснює міжнародні рейси. Крім того, повинен бути наданий лист від роботодавця, що підтверджує робочі відносини з авіакомпанією або круїзним судном. Заявник не може отримувати винагороду від американської сторони чи компанії. На момент подачі заявки аплікант може бути ще не обов’язково працевлаштованим, але повинен мати контракт, який підтверджує майбутню роботу на борту.
12. Віза чоловіка/дружини, нареченої/нареченого та неповнолітньої дитини власника даної візи (IR1, CR1, К1, К2, K3)
Віза категорії IR1/CR1 (Шлюбна Грін Карта) є категорією сімейної імміграційної візи та призначена для подружньої пари, коли один з подружжя є громадянином чи постійним резидентом США, а інший - іноземцем. Подружжя повинно бути в дійсному зареєстрованому шлюбі, що визнаний відповідними урядовими органами. Для отримання візи IR1/CR1 необхідно пройти медичне обстеження та вакцинацію, які потрібні для забезпечення захисту здоров'я апліканта та інших осіб в США. Громадянин чи резидент США обов’язково має виступати спонсором для своєї подружньої пари. Після отримання візи IR1/CR1 іноземець стає постійним резидентом США з моменту в'їзду в країну та набуває всіх прав та обов'язків резидента, включаючи право працювати та отримувати соціальні послуги.
Категорія візи К1 є спеціальною категорією неімміграційної візи для наречених громадян США, яка дозволяє нареченому/нареченій здійснити подорож до США з метою одруження зі своїм американським нареченим/нареченою та поданням подальшої петиції для отримання постійного статусу резидента (Грін Карти). Ця віза дає дозвіл на в’їзд до країни та одруження протягом 90 днів після прибуття та призначена для пар, які планують одруження і мають намір в подальшому проживати разом у США. Важливо, щоб шлюб був зареєстрований відповідно до законодавства США. Щоб отримати візу категорії К1 і заявник, і спонсор повинні бути неодруженими та мати право на шлюб. Також потрібно буде довести, що всі попередні шлюби, якщо такі були, закінчилися розлученням, анулюванням або свідоцтвом про смерть. Спонсор має бути громадянином США (власники Грін Карти не зможуть виступати в якості спонсора для візи K1). Крім того потрібно буде довести, що ви зустрічалися зі своїм партнером принаймні один раз за два роки до початку подання заявки на отримання візи K1. Доказами можуть бути бронювання авіаквитків, датовані фотографії тощо.
Категорія візи К2 дозволяє неодруженим дітям (віком до 21 року) власників візи K1 в’їжджати до США разом з ними. Вона дозволяє дітям перебувати в США протягом того ж періоду, що і їх батьки з візою К1.
Віза категорії К3 призначена для одного з подружжя, що шукає можливість бути разом зі своїми американським чоловіком/дружиною, поки триває процес подання на візу іммігранта (IR1/CR1). Власники візи К3 мають право на отримання робочого дозволу, який надає можливість їм легально працювати в США під час очікування на отримання постійного статусу резидента.
Які ж документи необхідні для отримання візи в США:
1. Паспорт, що має дійсний термін дії.
2. Нещодавнє фото розміром 5x5 см на білому тлі.
3. Заповнена анкета DS-160, яка подається онлайн.
4. Докази фінансової стабільності (банківські виписки, податкові декларації тощо).
5. Запрошення від американської установи, роботодавця або спонсора.
6. Документи, що підтверджують мету поїздки (контракт на роботу, запрошення на конференцію тощо).
Для кожної категорії візи є додаткові вимоги до пакету документів.
Рекомендований термін подачі документів на візу до США залежить від категорії візи та індивідуальних обставин апліканта. Однак, радимо подавати документи на візу якомога раніше, щоб уникнути непередбачених затримок.
Також щоб отримати візу в США, переконайтеся, що Ваш паспорт відповідає наступним вимогам:
Якщо Ваші документи не відповідають вказаним вимогам, їх буде прийнято на розгляд лише за відповідним рішенням Посольства.
Кожен заявник (в тому числі діти чи немовлята) повинен мати персональний пакет документів.
Заяви на отримання імміграційної візи, які залишаються неактивними протягом року, підлягають процедурі припинення дії відповідно до положень Закону про імміграцію та громадянство. Заявникам на отримання візи радимо вчасно відповідати та діяти, щоб уникнути припинення розгляду їхньої заяви та можливого скасування візової петиції.
Вартість консульського збору на візу США для громадян України становить 160 $ для наступних візових категорій:
- F1 /М1 (студентська віза):
- B1/B2 (туристична/бізнес віза):
- І (віза журналіста):
- J1 (віза учасника програми обміну США):
- C1/D (віза членів екіпажу).
Консульський збір становить 190 $ для інших категорії віз:
- H, L (віза тимчасового працівника);
- О, P (віза для осіб з визначними здібностями, спортсменів, культурних діячів);
- R (віза релігійних працівників).
Вартість консульського збору для категорії візи К (віза нареченої/нареченого) — 265 $.
Коли
ви подаєте заяву на візу і сплачуєте консульський збір, він стає невід'ємною
частиною процесу обробки вашої візової заяви. Незалежно від того, чи була ваша візова
заява схвалена, відхилена або відкликана, збір зазвичай не підлягає поверненню.
Консульський збір діє протягом одного
року з дати оплати, тому вам слід записатися на співбесіду впродовж даного
періоду.
Додатково при оформленні студентської або обмінної візи оплачується студентський збір SEVIS (плата за користування інформаційною системою) у розмірі 220-350 $.
Співбесіда.
Важливим етапом у процесі отримання візи США є співбесіда, мета якої встановити чи відповідаєте ви критеріям для отримання візи і чи плануєте використовувати візу відповідно до її призначення.
До співбесіди вам потрібно належним чином підготуватися: зібрати всі необхідні документи, заповнити і подати спеціальну анкету DS-160, записатися на певний час та дату, сформулювати чіткі відповіді на основні питання, що можуть бути поставлені інспектором.
На
співбесіді будьте ввічливими та уважними, дотримуйтесь правил безпеки та вимог
пункту прийому візових заяв (приходьте вчасно, не беріть з собою зайвих чи
габаритних речей). Спробуйте залишатися спокійними та розслабленими під час
співбесіди.
Інспектор враховує також ваш рівень знання англійської мови, щоб зрозуміти чи
він достатній для здійснення цілей
вашого перебування, особливо це стосується студентських та робочих віз.
Відмова у видачі візи США.
Подача заявки на отримання візи та проходження співбесіди не гарантує автоматичного отримання візи США. Кожна заявка розглядається інспектором індивідуально та дуже прискіпливо з метою з'ясування чи відповідає заявник всім вимогам та критеріям для отримання візи. Існують різні причин, з яких апліканту може бути відмовлено у видачі візи США, серед яких:
1. Надання фіктивних документів чи недостовірної інформації.
2. Недостатні фінансові ресурси для покриття витрат на поїздку та перебування у США.
3. Недостатньо доказів, які підтверджують зв’язки з Україною або іншою країною проживання, в яку заявник має намір повернутися після відвідування США.
4. Невідповідність мети поїздки або нечітке її формулювання.
5. Неправильно або неповною мірою підготований пакет документів.
6. Неправильно заповнена візова анкета.
7. Медичні проблеми (якщо заявник має медичні проблеми, що можуть становити загрозу для здоров'я та безпеки громадян США).
8. Попередня депортація, відмова у видачі візи або порушення візового режиму.
9. Наявність судимостей тощо.
Продовження візи.
Робочі та студентські візи видаються на період працевлаштування/навчання та продовжуються, якщо працевлаштування/навчання триває. Для продовження візи ви повинні мати достатні фінансові ресурси для покриття витрат подальшого перебування в США і продемонструвати дотримання умов поточної візи. Варто спланувати і розпочати процес продовження візи заздалегідь, щоб уникнути подальших проблем та небажаних перерв у статусі.
У вартість послуг входить: запис на співбесіду, заповнення візової анкети англійською мовою онлайн (DS160), консультації відносно пакету документів, підготовка до співбесіди.
Важливо! Для оформлення робочих віз необхідно мати власного роботодавця.
Майте на увазі, що робочі візи прив’язані до конкретного роботодавця чи компанії. Це означає, що ви маєте право працювати лише у тій компанії, яка виступила спонсором для робочої візи. Якщо ви бажаєте змінити роботодавця або перейти в іншу компанію, необхідно подавати нову заявку на робочу візу з новим роботодавцем.
Наша компанія чудово розуміє всі складнощі та кропітливість процесу отримання візи в США, тому ми пропонуємо консультації та професійну допомогу у виготовленні віз для українців, які планують поїздку до США. Наші фахівці допоможуть вам зрозуміти вимоги та поетапність отримання візи, нададуть необхідну інформацію та допоможуть з оформленням документів. Ми прагнемо зробити процес отримання віз простішим та більш зручним для наших клієнтів, тому звернувшись до нас, ви зможете легко пройти процес отримання візи і забезпечити собі вдалу поїздку до США.
Реєстрація на лотераю Грін-Карта США https://www.dvprogram.com.ua/
Навчання, стажування та робота у США
Зразок візи B1/B2 (туризм, гостьова та ділова поїздки) у США:
Зразок студентської візи F-1 у США:
Зразок студентської візи для дитини F-1 у США:
Зразок робочої візи H-1B у США:
Зразок візи H-2A (сезонні працівники у сільському господарстві) у США:
Зразок візи H4 (дитина-залежний член сім'ї власника роботої візи Н) у США:
Зразок візи H4 (дорослий-залежний член сім'ї власника роботої візи Н) у США:
Зразок візи J-1 (стажування, програми обміну) у США:
Зразок візи V-1 (туризм, гостьова поїздка) до Канади:
Зразок візи W-1 (робоча) у Канаду: