Персональні екскурсії

Приватна оглядова автомобільна екскурсія по Лондону на цілий день.

Включено: Транспортні послуги та послуги професійного гіда на 8 годин. Вхідні квитки оплачуються додатково.

Вартість:

 • Мерседес Е класу - £690.00
 • Мерседес V класу - £730.00
 • Мерседес S класу - £780.00
Оглядова екскурсія надає можливість сформувати для себе загальне уявлення про столицю Великобританії та її видатні місця. Програма екскурсії передбачає зовнішній огляд найбільш відомих історичних пам’яток та інших цікавинок міста: Біг-Бен, Будинок Парламенту, Вестмінстерське Абатство, Трафальгарська площа, Тауерський міст, штаб-квартира Королівської кінної гвардії, відома Даунінг-стріт, на якій проживає прем’єр-міністр Великобританії. Туристи також побачать Сіті – це своєрідне місто у місті,Собор Св. Павла, де вінчались принц Чарльз та принцеса Діана, та де поховані адмірал Нельсон та Герцог Веллінгтон; Лондонський Тауер, королівський замок, в якому й нині зберігаються королівські скарби, та Тауерський міст, який являється одним із символів Лондону.

Пішохідна екскурсія історичним центром Лондону

Включено: Послуги професійного гіда на 2-3 години,квитки не передбачені

Вартість: £290.00

Ніщо так не допомагає пізнати та полюбити незнайоме місто, як піша прогулянка. Ця цікава екскурсіяпередбачає прогулянку по історичній частині центрального Лондону. Починаючи з Трафальгарської площі, Ваш маршрут пролягатиме по вулиці Уайт-холл, повз будівлю Адміралтейства, штаб-квартиру Королівської кінної гвардії та резиденції прем’єр-міністра на Даунінг-стріт, парк Св. Джеймса, Будинок парламенту та Вестмінстерське Абатство. Ви також зможете побачити Букінгемський палац, одну з діючих резиденцій королеви Великобританії Єлизавети ІІ, а також багато іншого.

Пішохідна екскурсія до Британського музею

Включено: Послуги професійного гіда на 2-3 години, вхід безкоштовний

Вартість: £290.00


Британський музей – один з найбільших музеїв історії людства в світі. Музей заснований в 1753 році на базі приватної колекції лікаря та вченого сера Ганса Слоана. Колекція музею включає біля семи мільйонів предметів, що ілюструють історію світової культури від зародження по наш час.В музеї представлені пам’ятки первісного мистецтва, давньо-східної та античної культури, середньовічного мистецтва Європи та Сходу, етнографічні пам’ятки Африки, Америки, Океанії, а також збірку малюнків, гравюр, рукописів, кераміки, монет та медалей. Головною окрасою музею вважають мармурові скульптури Парфенона, вивезені на початку 19 століття з афінського акрополю лордом Ельгіном. Особливу цінність являє також Розетський камінь, за допомогою написів якого після 4000 років невдалих спроб вдалось нарешті розшифрувати єгипетські ієрогліфи.

Пішохідна екскурсія у Тауерський замок

Включено: Послуги професійного гіда на 2,5-3 години,вхідні квитки оплачуються додатково.

Вартість: £290.00

Одна з найбільш популярних пам’яток Лондона. Тауер нині слугує нагадуванням про кроваве минуле Британії. В різні часи Тауер був замком, фортецею, палацом, сховищем королівських коштовностей, арсеналом, монетним двором, обсерваторією та навіть зоопарком. В наш час Тауерська фортеця – надзвичайно цікавийісторичний музей і діюча скарбниця, де зберігаються всі королівські регалії, включаючи корону Британської Імперії. Більшість коштовностей виставлені на показ в спеціально облаштованому сховищі. Туристи можуть також ознайомитись з унікальною експозицією старовинної зброї, яка займає чотири поверхи Білої вежі. В Тауері можна також побачити всесвітньо відомих біфітерів – хранителів замку, вбраних у традиційні наряди. Вони також вже стали символами Лондону.

Пішохідна екскурсія у Вестмінстерське Абатство

Включено: Послуги професійного гіда на 2,5-3 години,вхідні квитки оплачуються додатково.

Вартість: £290.00

Ця екскурсія передбачає відвідування відомого Вестмінстерського Абатства. В першу чергу, Абатство – це діюча церква. Окрім цього, це місце коронації майже всіх британських монархів, починаючи з 11 століття. Першим королем, коронованим тут, став Вільгельм Завойовник (це сталось в 1066 р). Ви також побачите поховання Генріха VII, Єлизавети I, Марії Стюарт та численні інші пам’ятники відомим сучасникам, державним діячам, поетам та музикантам. Неможливо переоцінити те символічне значення, яке Вестмінстерське Абатство грає в англійській історії та культурі.

Пішохідна екскурсія: Лондонський Сіті- таємниці, привиди, паби

Включено: Послуги професійного гіда на 2-3 години,вхідні квитки не передбачені.

Вартість: £290.00

Вечірня прогулянка по району, якому більше 2000 років. Тут сучасні будівлі зі скла та бетону співіснують зі старовинними вуличками, які приховують чимало таємниць та загадок. Прогулянка включаєвідвідування одного або двох пабів 17-19 століття та дегустацію старого англійського елю. Ви можете відпочити після насиченого екскурсіями дня, попити традиційного англійського елю, та задати будь-які питання про життя в Лондоні. Екскурсія таким чином має як пізнавальний так і рекреаційний бік. Ви дізнаєтесь про таємниці, що приховує лондонський Сіті, почуєте захоплюючі подих історії про привидів, що розгулюють будівлями та площами міста. Екскурсія призначена лише для дорослих, оскільки до пабів не допускають осіб, що не досягли 21 століття.

Екскурсія на катері по Темзі до Грінвічу

Включено: Послуги професійного гіда на 6 годин,вхідні квитки оплачуються додатково.

Вартість: £420.00

Екскурсія в Грінвіч – один з найкрасивіших передмість Лондона, – це незабутня подорож по Темзі на річному трамваї. Ви побачите Лондон у всій його красі: палаци, мости, фортеці, храми. Всі найбільш видатні історичні будівлі Лондона знаходяться біля берегів Темзи – Тауер, будинок Парламенту, собор св. Павла, Шекспірівський театр Глобус, а також багато іншого. Після прибуття в Грінвіч Вас очікуватиме відвідування Королівської обсерваторії, де розташована виставка старовинних хронометрів та астрономічних приладів, включаючи найбільший телескоп Великобританії. Грінвіч також відомий тим, що тут бере початок відлік часу, адже саме через Грінвіч проходить нульовий меридіан, що розділяє нашу планету на західну та східну півкулі.

Далі Вивідвідаєте Музей мореплавання, де побачите виняткову колекцію моделей відомих кораблів Британського флоту. В галереї, присвяченій адміралу Нельсону, відвідувачі мають змогу побачити особисті предмети адмірала, наприклад його військовий фрак, а також листи, які він писав своїй коханій Еммі Гамільтон.

Приватна екскурсія на пів-дня у палац Гемптон Корт

Включено:Транспортні послуги, послугипрофесійного гіда на 4 години, вхідні квитки не включені, оплачуються додатково

Вартість: 

 • Мерседес Е класу - £440.00
 • Мерседес V класу - £460.00
 • Мерседес S класу - £490.00

Гемптон Корт – один з найвидатніших та найчарівніших палаців середньовічної Англії. Побудований на початку 16 століття, палац ставулюбленою резиденцією короля ГенріхаVIII.

Впродовж екскурсії Ви почуєте розповідь про життя ГенріхаVIIIта про його шість дружин, а також дізнаєтесь про численних привидів, які мешкають у палаці. Ви побачите вишуканий банкетний зал в стилі бароко, відвідаєте дивом вцілілі старовинні королівські кухні. Вікна багатьох кімнат та парадних зал виходять на Фонтанний двір та парк, розкинутий перед південним та східним фасадом. Парадні апартаменти утворюють дві довгі анфілади, кожна з яких починаєтьсяпишними сходами. Вінтер’єрі широко використовується ліплення, різьба по дереву, розписи на стелі наповнені алегоричними постатями, зображеннями античних богів та героїв. Особливо вражають вирізьблені картини й панелі, створені одним з найталановитіших англійських скульпторів початку 17 століття, Гріндінгом Гіббонсом.

На завершення Ви прогуляєтесь по відомим англійським садам та обширному парку палаца, де зможете побачити численні квітючі клумби та барвисті квітники, а також древню виноградну лозу, посаджену ще в 18 столітті. Поціновувачі пригод зможуть поблукати в старовинному лабіринті, відомому завдяки роману «Троє в човні, не рахуючи пса»Джерома Джерома.

Приватна екскурсія на пів-дня у Віндзорський замок

Включено:Транспортні послуги, послугипрофесійного гіда на 4 години, вхідні квитки не включені, оплачуються додатково

Вартість:

 • Мерседес Е класу - £440.00
 • Мерседес V класу - £460.00
 • Мерседес S класу - £490.00

Віндзорський замок – найстаріший жилий замок в світі, а також улюблена резиденція англійської королеви Єлизавети ІІ. Під час екскурсії по замку вас очікує відвідування розкішних королівських апартаментів, де часто відбуваються пишні державні бенкети на честь іноземних гостей – королей, президентів та прем’єр-міністрів. Ви побачите одну з найбільших приватних світових колекцій шедеврів мистецтва – чудове зібрання полотен

фламандських художників (Ван Дейк, Рубенс, Рембрандт), ескізи та малюнки Леонардо да Вінчі,унікальні предмети старовинного фарфору, зброю та меблі, рідкісні антикварні годинники. Ви також побачите королівську каплицю св. Георгія –місце таємних релігійних обрядів найстарішого в світі лицарського ордену – Ордену Підв’язки.

Замок був побудований Вільгельмом Завойовником на території королівських мисливських маєтків (сьогодні тут простирається Великий Віндзорський парк) після завоювання Англії нормандцями в 1066 році. З роками замок розростався, перебудовувався, реконструювався наступними монархами. За майже тисячолітню історію Віндзорський замок змінювався та розширювався відповідно з епохою, смаками, вимогами та фінансовими можливостями монархів.

Персональна екскурсія на цілий день у Оксфорд, Котсволдс та Стратфорд-на-Ейвоні

Включено: Послуги транспорта та професійного гіда на 8 годин,вхідні квитки оплачуються додатково.

Вартість:

 • Мерседес Е класу - £695.00
 • Мерседес V класу - £750.00
 • Мерседес S класу - £795.00

Одна з класичних екскурсій за містом. Більше 900 років Оксфордський університет є прославленим центром видатних академічних досліджень та наукових досягнень. Серед відомих випускників: англійські прем’єр-міністри, наприклад, Маргарет Тетчер та Тоні Блер, а також відомі державні діячі – Індіра Ганді, Білл Клінтон, не кажучи вже про численних поетів та письменників: Шеллі, Льюїс, Керол, Толкін та ін. В середньовічному готичному Оксфорді який часто називають «містом дрімаючих шпилів», Вас очікує прогулянка, сповнена несподіванок. Ви прогуляєтесь по університетському містечку та заглянете в кілька старовинних коледжів. По дорозі в Стратфорд-на-Ейвоні Випроїдетепо живописному району Котсволд, що славиться своїми типово англійськими пейзажами – хуторами, старовинними котеджами, соломяними дахами, а також зеленими пасовиськами, де цілий рік пасуться вівці. Стратфорд – це рідне місто Вільяма Шекспіра, – місто-музей, де збереглись майже всі середньовічні будови 15-16 століття. Вас очікує незабутня прогулянка по улюбленим місцям великого англійського барда, включаючи церкву св. Трійці, де зберігається прах поета. Після цього Ви зазирнете в привабливі магазинчики та скуштуєте старого доброго англійського елю в одному з численних пабів Стратфорда-на-Ейвоні.

Приватна екскурсія на цілий день у Оксфорд та Палац Бленхейм

Включено: Послуги транспорта та професійного гіда на 8 годин, вхідні квитки оплачуються додатково.

Вартість:

 • Мерседес Е класу - £695.00
 • Мерседес V класу - £750.00
 • Мерседес S класу - £795.00

Бленхейм Палас – місце в районі Оксфорда, що є втіленням англійсього стилю життя. Якщо Ви знаходитесь поблизу, то обовязко воповинні сюди заїхати – пройти повз таку красу просто неможливо. Блейнхемський палац був подарунком королеви Анни на знак вдячностіПершому герцогу Марлборо (1th Duke of Marlborough)за його перемогу в Блейнхемі в 1704 році.Тоді це був лише маєток для майбутнього палацу. В кожній декорації палацу відображається його тріумфальний настрій, від військових деталей трофеїв на колонадах до героїчного Великого мосту. Такий драматичний ефект вдало гармоніює з штучно створеним озером а лісом навколо, все це виглядає доволі ефективно та велично.

Більше 900 років Оксфордський університет є прославленим центром видатних академічних досліджень та наукових досягнень. Серед відомих випускників: англійські прем’єр-міністри, наприклад, Маргарет Тетчер та Тоні Блер, а також відомі державні діячі – Індіра Ганді, Білл Клінтон, не кажучи вже про численних поетів та письменників: Шеллі, Льюїс, Керол, Толкін та ін. В середньовічному готичному Оксфорді який часто називають «містом дрімаючих шпилів», Вас очікує прогулянка, сповнена несподіванок. Ви прогуляєтесь по університетському містечку та заглянете в кілька старих коледжів.

Приватна екскурсія в Бат та Стоунхендж

Включено: Послуги транспорта та професійного гіда на 9 годин, вхідні квитки оплачуються додатково.

Вартість:

 • Мерседес Е класу - £720.00
 • Мерседес V класу - £770.00
 • Мерседес S класу - £830.00

Бат – на дивогармонійне містечко, розташоване на горбистих берегах річки Ейвон. Місто постало навколо цілющого джерела, на якому Римляни в I столітті побудували величезний оздоровчий комплекс - Терми, або Римські Лазні, як їх називають сьогодні. Уже пізніше Бат стає модним курортом, улюбленим місцем відпочинку англійських королів і представників аристократії. Саме тоді місто починає відбудовуватися в елегантному класичному стилі. Вас чекає прогулянка вулицями та парками цього чарівного містечка і знайомство з численними архітектурними шедеврами англійської архітектури. Збережені римські лазні є одними з найвідоміших у світі: вціліли навіть римські свинцеві труби і елементи системи центрального опалення! Недарма Бат знаходиться під охороною ЮНЕСКО.

Автобусна екскурсія в Бат і Стоунхендж

Стоунхендж, ровесник єгипетських пірамід, найвідоміший і самий загадковий доісторичний пам'ятник стародавньої Британії, був побудований близько 5 тисяч років тому. Численні таємниці і містичні загадки оточують цю знамениту кам'яну композицію. Ми, напевно, ніколи не дізнаємося справжнє призначення Стоунхенджа: чи був він гігантською обсерваторією або храмом Сонця ­- місцем духовного поклоніння предків, а може бути, календарем для перших хліборобів або навіть місцем поховання в Бронзовий період. Різні легенди пов'язані зі Стоунхенджем, включаючи історію про Короля Артура та численні оповіді про диявола і його магічні камені, а також згадки про таємничі кола на полях, які часто з'являються тут навіть в наш час.

Приватна екскурсія на цілий день у замок Лідс та Кентербері

Включено: Послуги транспорта та професійного гіда на 9 годин, вхідні квитки оплачуються додатково.

Вартість:

 • Мерседес Е класу - £695.00
 • Мерседес V класу - £750.00
 • Мерседес S класу - £795.00


Замок Лідс - один з найстаріших замків - знаходиться в мальовничому куточку Англії в графстві Кент. Замок розташований на маленькому острові посередині озера, куди з усіх боків підступає вода. Історія замку налічує 900 років. Протягом століть замок Лідс служив королівською резиденцією для 6 королів (куди нерідко заїжджав легендарний король Генріх 8), а також був домом для численних аристократичних сімей. Вам представиться можливість помилуватися чудовими картинами, старовинними меблями і гобеленами. Серед багатьох пам'яток замку - сади, величезний парк, знаменитий лабіринт, павичі, екзотичні птахи і навіть виноградники. Кентербері - мекка для туристів. Першими «туристами» були римські завойовники, потім саксонці і нормани, а в середні віки численні паломники з усієї Європи. Кентербері - колиска християнства в Англії, фундамент якого був закладений в 5 столітті Святим Августином, який прибув з Рима для того, щоб хрестити саксонських королів. У місті багато історичних пам'яток, які знаходяться під охороною ЮНЕСКО. Однією з таких пам'яток є Кентерберійський храм - найстаріший собор, а також перше головний будинок в Англії в готичному стилі. Найкращий спосіб знайомства з цим дивовижним містом - прогулянка по його привабливим середньовічним вуличкам і провулкам. Ви самі переконаєтеся, що у кожної вулиці своє обличчя, де як мережива переплітаються історія, традиції і сучасність.

Приватна екскурсія на цілий день Гаррі Потттер та його таємниці

Включено: Послуги транспорта та професійного гіда на 8 годин, вхідні квитки оплачуються додатково.

Вартість:

 • Мерседес Е класу - £695.00
 • Мерседес V класу - £750.00
 • Мерседес S класу - £795.00


Ми почнемо нашу подорож у світ Гаррі Поттера з Лондона - тут багато місць, де знімали відомі кадри фільмів або ж де сам герой переживав незвичайні пригоди.Тут знаходиться неймовірно красивийринок Ліденхолл в вікторіанському стилі з розмальованою стелею, який у фільмі «Гаррі Поттер і філософський камінь» перетворився в Косий провулок, а ринковий магазин оптики - в паб «Дірявий казан».

Лондонський зоопарк Гаррі відвідав, коли відправився в Будинок рептилій, де, зустрівшись з пітоном, усвідомив, що може розмовляти зі зміями. Зоопарк - чудове місце, і тут можна весело і пізнавально провести весь день, спостерігаючи за життям більш ніж 650 видів різних тварин.

Далі ми продовжимо нашу подорож на вокзал Кінгс Кросс - звідки сам Гаррі Поттер почав свою подорож в чарівний світ. У1964 році в одному з поїздів, що виїжджали звідси, познайомилися батьки майбутньої авторки книг про Гаррі Поттера. Сам Гаррі їде в Хогвартс з платформи 9 і три чверті, на яку потрапляє через стіну між платформами 9 і 10. Можна просто поглянути на стіну, але якщо пройти на платформи 9,10 і 11, то в очі кинеться візок, наполовину застряглий в стіні , біля якого так люблять фотографуватися шанувальники Гаррі Поттера.У другій половині дня ми рекомендуємо відвідати саму студію-музей Гаррі Поттера, розташовану приблизно в 30 кілометрах від Лондона, в основному залі якого протягом 10 років проходили зйомки всіх восьми фільмів. Музей був відкритий в 2012 році в павільйонах студії «Уорнер Бразерс». Тут можна побачити не тільки костюми і реквізит до кінофільмів, наприклад знаменитий чарівний капелюх, але також і будинок Гаррі, і село Хогсмід, і навіть літаючий автомобіль містера Візлі.