Члени сім'ї громадян EEA

Члени сім'ї громадянина EEA (та Ісландії, Ліхтенштейну, Швейцарії) мають право на проживання у Великобританії поки вони являються членами сім'ї громадянина Е, який має право на перебування у Великобританії (Pre-Settlement або Settlement статус). Період перебування регламентується законодавством, кожен випадок може розглядатися індивідуально. Тобто громадяни України, які перебувають у шлюбі з громадянином ЄС та їхні неповнолітні діти мають право на отримання візи даного типу.

Прямі члени сім'ї

  • чоловік/дружина або цивільний партнер; батьки.
  • прямі нащадки чи прямі нащадки його дружини/чоловіка чи цивільного партнера віком до  21 року;особи, які безпосередньо знаходяться у нього на утриманні по його родовій лінії чи на утриманні у дружини/чоловіка, або цивільного партнера;
  • особа, яка розглядається в якості члена родини цієї іншої людини згідно з положенням про деяких більш далеких членів сім'ї.

Після отримання візи на 6 міс EU Settlement Scheme Family Permit необхідно подавати на продовження всередині Великобританії на 5 років. Ми це оформлюємо за низькими цінами без особистої присутності. Необхідно лише відвідати центр у Великобританії для отримання біометричної картки на 5 років. Зразок рішення про продовження візи членам сімей власників паспортів Румунії та ін. країн ЄС http://ukvisas.com.ua/EUextension.pdf

Віза видається на 6 місяців.

Зразок візи для дитини:

Віза продовжується у Великобританії на 5 років:

Зразок візи (біометрична карта):


Збереження права на перебування у Великобританії

У випадку смерті або від'їзду з Великобританії громадянина ЕЕА право на перебуваня членів сім'ї залишається за умови перебування у Великобританії у якості члена сім'ї протягом одного року. Такі ж права мають діти. При проханні надати постійне право на проживання у Великобританії, член сім'ї повинен довести власну самодостатність та не отримувати соціальної допомоги.

У випадку розлучення право на перебування членів сім'ї залишається при дотримання однієї з наступних умов:

  • тривалість шлюбу мінімум 3 роки, з яких 1 рік перебування у Великобританії;
  • бувший член сім'ї має право на опікунство на дитиною громадянина ЕЕА;
  • у випадку домашнього насилля;
  • бувший член сім'ї має право доступу до неповнолітньої дитини, яка знаходиться на території Великобританії.

При проханні надати постійне право на проживання у Великобританії, член сім'ї повинен довести власну самодостатність та не отримувати соціальної допомоги.

Члени сім'ї громадян ЕЕА мають право на роботу у Великобританії.

Послуги і вартість по даному типу візи