Робоча віза. Skilled Worker Visa

Британським роботодавцям, які мають наміри працевлаштувати іноземця, необхідно отримати спонсорську ліцензію (Sponsorship Licence). 

По категорії Skilled Worker Visa можливо працевлаштування тільки кваліфікованих робітників певних спеціальностей.

Система балів для аплікантів:

Вимоги до вакансії:

Вакансія повинна відповідати встановленому рівню заробітної плати.

Вакансія повинна бути у списку необхідних професій (shortage occupation list) або роботодавець повинен довести неможливість знайти працівника на місцевому ринку праці. 

Вимоги до наявності коштів:

Аплікант повинен показати наявність коштів на банківському рахунку за себе та за кожного члена сім'ї, що їдуть з ним.

Вимоги до англійської мови:

Аплікант зобов'язаний здати тест з англійської мови. Звільняються від здачі тесту ті, хто навчався в університеті/коледжі англійською мовою.

Якщо ви маєте роботодавця у Великобританії - телефонуйте нам. Наші фахівці у Великобританії та Україні безкоштовно оцінять ваші шанси, проконсультують роботодавця та нададуть весь спектр послуг обом сторонам (від подачі документів до отримання візи та юридичної підтримки у Великобританії) по категорії  Skilled Worker Visa.


Віза видається на період до 5 років. При отриманні візи у паспорт вклеюється віза-етикетка на 1 міс., а по прибутті до Великобританії аплікант отримує біометричну карту-візу на весь період перебування. Карту автоматично надсилають за обраною в анкеті адресою (пошта, адреса роботодавця тощо), ніяких додаткових процедур не потрібно.

Зразок візи:

Просимо звернути увагу на те, що наша компанія не надає послуг з працевлаштування та пошуку роботодавців у Великобританії.

Послуги і вартість по даному типу візи.