LEI ідентифікатори

LEI- ідентифікатор юридичної особи (міжнародний код ідентифікації юридичної особи, LEI) - унікальний код (20-значний ідентифікатор), присвоєний юридичній особі відповідно до міжнародного стандарту ISO 17442 і застосовується при здійсненні операцій та звітування на фінансових ринках.

Код LEI використовується в якості міжнародного коду ідентифікації при складанні списків осіб, що здійснюють операції з цінними паперами, в якості міжнародного коду ідентифікації юридичних осіб для зазначення в договорі про надання репозитарних послуг.

Міжнародним наглядовим органом, який здійснює нормативне регулювання присвоєння кодів та контроль за підтримкою глобальної системи ідентифікації юридичних осіб, (Глобальна система LEI, GLEIS), є Регуляторний комітет нагляду створений при Правлінні фінансової стабільності. ROC, у свою чергу, створив Глобальний фонд LEI (GLEIF) - організацію, яка покликана підтримувати та розвивати GLEIS, а також здійснювати акредитацію компаній, що претендують на виконання функцій локальних операційних підрозділів (Local Operating Unit, LOU) з видачі та обслуговуванню кодів LEI.

Код LEI присвоюється юридичній особі (компанії, державній структурі) лише за їх запитом або за запитом уповноважених ним осіб.

Дані, що знаходяться у відкритому доступі, включають в себе, крім коду LEI, основну інформацію про юридичну особу, визначену стандартом ISO17442, у тому числі, офіційне найменування, адреса реєстрації та інші дані. Також розкривається інформація 2-го рівня про материнські компанії власників LEI та зв'язків їх з дочірніми компаніями через коди LEI.

Верифікація коду здійснюється 1 раз на рік

Вартість оформлення – уточнюйте.

Тривалість оформлення 1-2 дні.