ЕЕА family permit виза
       
  Головна Карта сайту
Імміграція до Великобританії
Візи до Великобританії
Візи на заморські території
Віза в США, Канаду, Ірландію
Освіта у Великобританії
Повернення податків
Нерухомість
Туризм
Реєстрація компаній у Великобританії
Реєстрація компаній за кордоном
Апеляції
Апостилювання британських документів
Послуги і вартість
Новини
Контакти


  Підписатися на новину  Задати запитання

Члени сім'ї громадян EEA

Члени сім'ї громадянина EEA (та Ісландії, Ліхтенштейну, Швейцарії) мають право на проживання у Великобританії поки вони являються членами сім'ї громадянина ЕЕА, який має право на перебування у Великобританії. Період перебування регламентується законодавством, кожен випадок може розглядатися індивідуально. Тобто громадяни України, які перебувають у шлюбі з громадянином ЕЕА та їхні неповнолітні діти мають право на отримання візи даного типу.

Прямі члени сім'ї

 • чоловік/дружина або цивільний партнер;
 • прямі нащадки чи прямі нащадки його дружини/чоловіка чи цивільного партнера віком до  21 року;особи, які безпосередньо знаходяться у нього на утриманні по його родовій лінії чи на утриманні у дружини/чоловіка, або цивільного партнера;
 • особа, яка розглядається в якості члена родини цієї іншої людини згідно з положенням про деяких більш далеких членів сім'ї.

Віза видається на 6 місяців.

Зразок візи для дитини:

Віза продовжується у Великобританії на 5 років:

Зразок візи (біометрична карта):

Зразок візи, яка видавалася у попередні роки:


Далекі члени сім'ї

“Далекі члени сім'ї це особи, які не є членами родини громадянина ЕЕА по відношенню з вище написаним, і задовольняють одну з наведених нижче вимог:

 • якщо кандидат є членом сім'ї громадянина ЕЕА, його дружини/чоловіка або його цивільного партнера, та проживає в країні ЕЕА, в якій також проживає цей громадянин ЕЕА, в якості утриманця громадянином ЕЕА або є його домочадцем і бажає супроводжувати або приїхати до громадянина ЕЕА в Великобританію або вже приїхав до громадянина ЕЕА в Великобританію та продовжує знаходитися у нього на утриманні та бути членом його родини на правах її членів;
 • якщо кандидат є членом сім'ї громадянина ЕЕА або його дружини/чоловіка або цивільного партнера та, за серйозними медичними обставинами, обовязково потребує особистого догляду громадянина ЕЕА, його дружини/чоловіка або його цивільного партнера;
 • якщо кандидат є членом сім'ї громадянина ЕЕА та задовольняє вимоги імміграційних правил для отримання постійного права на проживання у Великобританії знаходячись в якості утримування членом сім'ї громадянина ЕЕА за умови, що громадянин ЕЕА оселився та знаходиться у Великобританії;
 • якщо кандидат є партнером громадянина ЕЕА (не цивільний партнер) та якщо може переконати приймаючого рішення, що він знаходиться в тривалих взаємовідносинах з громадянином (партнер, який не знаходиться у шлюбі).

Імміграційні чиновники мають право прийняття рішення у видачі візи далеким членам сім'ї на власний розсуд.

Збереження права на перебування у Великобританії

У випадку смерті або від'їзду з Великобританії громадянина ЕЕА право на перебуваня членів сім'ї залишається за умови перебування у Великобританії у якості члена сім'ї протягом одного року. Такі ж права мають діти. При проханні надати постійне право на проживання у Великобританії, член сім'ї повинен довести власну самодостатність та не отримувати соціальної допомоги.

У випадку розлучення право на перебування членів сім'ї залишається при дотримання однієї з наступних умов:

 • тривалість шлюбу мінімум 3 роки, з яких 1 рік перебування у Великобританії;
 • бувший член сім'ї має право на опікунство на дитиною громадянина ЕЕА;
 • у випадку домашнього насилля;
 • бувший член сім'ї має право доступу до неповнолітньої дитини, яка знаходиться на території Великобританії.

При проханні надати постійне право на проживання у Великобританії, член сім'ї повинен довести власну самодостатність та не отримувати соціальної допомоги.

Члени сім'ї громадян ЕЕА мають право на роботу у Великобританії.

Послуги і вартість по даному типу візи

Квартири подобово у Києві

Новини